Selena Dizisi Oyuncuları

 
Sinem Kobal / Selena
Tüm evrende sürekl devam etmekte olan iyilik ve kötülüğün ezeli mücadelesinde iyilerin en önemli temsilcisi. Ancak Hades'e karşı verdiği mücadeleyi kaybedip bir kalemin içerisine hapsediliyor. Uzun yıllar süren bu tutsaklıktan onu kurtaran ise üç küçük kız olur. Selin, Nazlı ve Leyla...

 

 
Sinan Çalışkanoğlu / Hades
Kötülerin lideri... Evrende iyiler ile kötüler arasında yıllardır süren mücadele de Selena karşısında aldığı galibiyet ile onu bir kalemin içine hapseder. Ancak onu kalemden kurtaran Selin, Leyla ve Nazlı hiç hesabında yoktur...

 

 
Cansu Demirci / Selin
Bir trafik kazasında anne ve babasını kaybetti üstelik iki küçük kardeşiyle beraber kaldılar. Kardeşlerini korumak için elinden geleni yapıyor.

 

 
Gizem Güven / Leyla
Bir trafik kazasında anne ve babasını kaybedip 3 kız kardeşi ile başbaşa kaldı. Kardeşler arasında en dışa açık olan ve insanlarla rahat iletişim kurabileni. Selena'yı kalemden kurtardıktan sonra Selena tarafından cisimleri kullanabilme gücü verildi.

 

 
Dilara Kurtulmuş / Nazlı
Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybedip 2 kardeşi ile yalnız kaldı. Selena'yı kardeşleri ile beraber hapis olduğu kalemden kurtardıktan sonra çok hızlı koşma özelliğini kazandı.

 

 
Hakan Altıner / Ekrem
Selin, Leyla ve Nazlı'nın amcaları, üç küçük kız ailelerini kaybedince yaşayan tek akrabaları. Kızlara elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyor ancak karısı ve kızının onlara yaptıklarını göremeyecek kadar da iyi niyetli.

 

 
Selda Özbek / Aslı
Kıvılcım'ın annesi, Ekrem'in eşi. Selin, Leyla ve Nazlı'nın onların evine taşınmasından son derece rahatsız. Kıvılcım ile beraber kızları evden göndermek için ellerinden geleni yapıyorlar

 

 

 

 
Zuhal Topal / Fitnat
Selin, Nazlı, Leyla ve Kıvılcım'ın okul müdürleri. Fazlasıyla disiplinli. Çocuklar ile daha ilk günden arasının pek iyi olmayacağını belli etmiş durumda.

 
Parla Şenol / Müstesna
Evin hizmetlisi. Çocuklara Aslı hanıma belli etmeden evde yardım eden kişi. Ekrem beyin nasıl olup da Aslı ile evlendiğini bir türlü çözemiyor. Kızlara işini kaybetme tehlikesine rağmen yardım ediyor.

 

 

 

 
Ümit Erdim / Zülfikar
Ekrem bey'in özel şöförü, Müstesna'nın oğlu. Yıllardır Ekrem bey için çalışıyorlar. Aslı ve Kıvılcım eve geldikten sonra huzurları iyice kaçmış durumda. Evde özellikle Selin, Leyla ve Nazlı için elinden geleni yapıyor.

          

 
Gökhan Keser / burak öğretmen
Selin, Leyla, Nazlı ve Kıvılcım'ın sınıf öğretmenleri. 3 kız kardeşi çok seviyor. Selena ile ilk karşılaştıkları andan itibaren onun kim olduğunu çok merak etmekte.
                 

 

 
Hazal Şenol / Kıvılcım
Aslı ile Ekrem'in kızları. Selin, Leyla ve Nazlı'yı eve geldikten sonra inanılmaz şekilde kıskanmaya başlıyor. Onların kuyularını kazmak için elinden geleni yapıyor.

 

 

 

 
Serkan Şenalp / Ozan
Okulun en popüler ve yakışıklı gençlerinden biri. Kıvılcım ile Selin arasındaki en büyük mücadele sebebi. Ozan aslında Selin'den hoşlanmasına rağmen Kıvlcım Ozan'ı onun elinden almak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !